Telefon
+90 (224) 243 16 20
Sosyal Medya
Dil

KURUMSAL

FİRMA HAKKINDA

1979 yılında Bulgaristan’daki asansör okulundan mezun olan kurucumuz, asansör montajı,  revizyon ve bakım konularında hizmet vermek amacıyla, 1990 yılında Bursa ‘da kendi firmasını kurmuştur. Firmanın ilk işi Hanedan Mobilya Fabrikasına yapılan yük asansörüdür.

Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini esas alarak hizmetlerine devam eden firmamız, sektöründeki yerini almış ve 1993 yılı ocak ayında kurumsallaşarak, Halime ve Şaban ÖZGÜR tarafından BİZİM ULUDAĞ ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Türkiye çapında bir çok projeyi gerçekleştiren firmamız, müşteri memnuniyetini  ön planda tutarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri takip eden, kalite sorumluluğu ve devamlılığı ilkesiyle çalışan, asansör konusunda bilgi birikimine sahip eğitimli elemanlar yetiştiren ve buna paralel olarak prestijli projelere imza atan bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini her şeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam etmek.